دکترهای عمل زیبایی بینی در تهران

رینوپلاستی یا عمل بینی در تهران نسبت به شهرهای دیگر محبوبیت زیادی دارد، به طوری که تهران به عنوان قطب بزرگ جراحی زیبایی نه در ایران بلکه خاورمیانه شناخته می‌شود. تهران به دلیل وجود جراحان بسیار ماهر، امکانات پزشکی پیشرفته و رنج قیمتی مختلف، خاستگاه اصلی عمل بینی در کشور محسوب می‌شود. هر سال تقاضا برای جراحی بینی در تهران افزایش پیدا می‌کند، اما انتخاب پزشک مناسب به همراه بررسی هزینه‌ها اهمیت زیادی در رسیدن به نتایج مورد نظر دارد.

فیلترها

بیشترین پاسخ

 • بیشترین پاسخ
 • بیشترین قبل و بعد
 • بیشترین تجربه
 • جدیدترین عضو
 • حروف الفبا

440 دکتر

پیمان برومند

دکتر پیمان برومند

جراح گوش، حلق و بینی
تهران
23 سال تجربه
نظام پزشکی: 76833

راه‌حل

+15

قبل‌وبعد

276

تبادل نظر

78
تهران
35 سال تجربه
نظام پزشکی: 29063

راه‌حل

+15

قبل‌وبعد

83

تبادل نظر

71
تهران
4 سال تجربه
نظام پزشکی: 150946

راه‌حل

+15

قبل‌وبعد

14

تبادل نظر

60
امین آمالی

دکتر امین آمالی

جراح گوش، حلق و بینی
تهران
21 سال تجربه
نظام پزشکی: 86706

راه‌حل

+15

قبل‌وبعد

97

تبادل نظر

38
مهدی محمدی

دکتر مهدی محمدی

جراح گوش، حلق و بینی
تهران
5 سال تجربه
نظام پزشکی: 109234

راه‌حل

5

قبل‌وبعد

120

تبادل نظر

3
محمدرضا مقیمی

دکتر محمدرضا مقیمی

جراح پلاستیک
تهران
22 سال تجربه
نظام پزشکی: 111639

راه‌حل

+15

قبل‌وبعد

23

تبادل نظر

0
آرمان انقطاع

دکتر آرمان انقطاع

جراح پلاستیک
تهران
16 سال تجربه
نظام پزشکی: 116397

راه‌حل

+15

قبل‌وبعد

17

تبادل نظر

0
تهران
23 سال تجربه
نظام پزشکی: 86436

راه‌حل

+15

قبل‌وبعد

18

تبادل نظر

0
ابوالفضل عبد یزدانی

دکتر ابوالفضل عبد یزدانی

جراح پلاستیک زیبایی
تهران
18 سال تجربه
نظام پزشکی: 64281

راه‌حل

+15

قبل‌وبعد

0

تبادل نظر

0
تهران
31 سال تجربه
نظام پزشکی: 33742

راه‌حل

+15

قبل‌وبعد

19

تبادل نظر

0
تهران
31 سال تجربه
نظام پزشکی: 36694

راه‌حل

+15

قبل‌وبعد

18

تبادل نظر

0
تهران
30 سال تجربه
نظام پزشکی: 34247

راه‌حل

+15

قبل‌وبعد

9

تبادل نظر

0
امیر دریانی

دکتر امیر دریانی

جراح پلاستیک زیبایی
تهران
16 سال تجربه
نظام پزشکی: 107553

راه‌حل

+15

قبل‌وبعد

0

تبادل نظر

0
امیررضا معتبر

دکتر امیررضا معتبر

جراح پلاستیک زیبایی
تهران
26 سال تجربه
نظام پزشکی: 91495

راه‌حل

+15

قبل‌وبعد

3

تبادل نظر

0
بابک جعفرنژاد

دکتر بابک جعفرنژاد

جراح پلاستیک زیبایی
تهران
8 سال تجربه
نظام پزشکی: 96620

راه‌حل

+15

قبل‌وبعد

2

تبادل نظر

0

درباره عمل بینی در تهران

تهران به دلیل تمرکز بالای جراحان مجرب عمل زیبایی بینی، شهرت دارد و به همین منظور مقصدی عالی برای این عمل زیبایی محسوب می‌شود. درحقیقت، بهترین دکتر عمل بینی را می‌توانید در تهران پیدا کنید. پزشکان تهرانی در کلینیک‌ها و بیمارستان‌های تخصصی که مجهز به آخرین فناوری‌های پزشکی و رعایت استانداردهای دقیق مراقبتی و ایمنی هستند، جراحی انجام می‌دهند. به طور کلی، عمل بینی در تهران تحت نظر پزشکان مجرب و کلینیک‌ها و بیمارستان‌های مجهز انجام می‌شود.

در دسترس بودن خدمات جراحی بینی در تهران بسیار گسترده است و پزشکان و کلینیک‌های متعددی در مناطق مختلف شهری مانند جردن، ونک، شریعتی، شهید بهشتی، مطهری، پاسداران، سعادت آباد، شهرک غرب، تجریش، تهرانپارس، ملاصدرا، مرزداران و سایر محله‌ها واقع شده‌اند. در حقیقت، پزشکان مجرب زیادی در مناطق 22 گانه تهران حضور دارند، بنابراین زیباجویان عزیز هیچ مشکلی در انتخاب پزشک و راه‌حل‌های زیبایی مورد نظرشان در محل زندگی خود ندارند.

مزایای عمل بینی در تهران

رینوپلاستی یا جراحی بینی در تهران چندین مزیت متمایز را ارائه می‌دهد که بیماران را از سراسر ایران و همچنین کشورهای دیگر جذب خود می‌کند. تهران به خاطر جراحان پلاستیک بسیار ماهر و با تجربه خود مشهور است که بسیاری از آنها در سطح بین المللی آموزش دیده‌اند و از آخرین استانداردها و تکنیک‌های پزشکی بهره می‌برند.

تهران امکانات پزشکی پیشرفته‌ای دارد که مراقبت‌های با کیفیت را با هزینه کمتر در مقایسه با کشورهای غربی ارائه می‌کند و از نظر اقتصادی برای بسیاری گزینه‌ای جذاب است. علاوه بر این، حجم زیاد از عمل‌های جراحی بینی به صورت روزانه در تهران انجام می‌شوند. در ادامه به مزایای انجام جراحی بینی در تهران اشاره می‌کنیم:

 • وجود جراحان بسیار ماهر و آموزش دیده
 • وجود امکانات و تجهیزات پزشکی پیشرفته
 • وجود طیف هزینه‌ای مختلف از کم تا زیاد
 • وجود پزشکان متعدد در مناطق مختلف شهر
 • استفاده از تکنیک‌های متعدد و جدید در عمل بینی
 • پذیرش و حمایت فرهنگی قوی از جراحی زیبایی
 • قیمت پایین جراحی نسبت به کشورهای منطقه

نکته: مهمترین عیوب تهران برای انجام خدمات زیبایی، ترافیک شدید خیابان‌ها، معطلی زیاد و آلودگی هواست.

بهترین پزشکان عمل بینی تهران

انتخاب بهترین پزشک جراحی بینی در تهران مستلزم ارزیابی کامل چندین فاکتور حیاتی است. هدف این است که زیباجو بالاترین کیفیت را برای رسیدن به نتایج مطلوب دریافت کند. در ادامه به معیارهای انتخاب متخصص و فوق تخصص عمل بینی تهران اشاره می‌کنیم:

 • مدارک تحقیقاتی: بررسی کنید که پزشک یک جراح پلاستیک خبره و دارای تخصص در رینوپلاستی باشد. سوابق تحصیلی، آموزش و نمونه کارهای او را بررسی کنید.
 • تجربه و تخصص: به دنبال جراحانی باشید که تجربه زیادی به طور خاص در جراحی بینی دارند. هرچه زیباجویان بیشتر داشته باشند، مهارت و اعتبار آنها بالاتر است.
 • عکس‌های قبل و بعد: نمونه کار جراح از تصاویر قبل و بعد از عمل بینی زیباجویان قبلی را مرور کنید. این موضوع می‌تواند به شما در بررسی کیفیت کار و نوع مدل بینی کمک زیادی کند.
 • مشاوره: یک جلسه مشاوره با پزشک برای بحث در مورد اهداف و انتظارات خود برنامه ریزی کنید. نحوه مشاوره، رفتار پزشک و کیفیت پاسخگویی را بررسی کنید.
 • کیفیت بیمارستان یا کلینیک: کیفیت بیمارستان یا کلینیکی که در آن جراحی انجام می‌شود را ارزیابی کنید. امکانات پزشکی، رفاهی و ایمنی کلینیک با بیمارستان را مد نظر قرار دهید.
 • ارتباط و راحتی: جراحی را انتخاب کنید که با او احساس راحتی می‌کنید. یک رابطه خوب با پزشک می‌تواند روند عمل بینی را آرام‌تر و اطمینان بخش‌تر کند.
 • مراقبت‌های بعدی: در مورد مراقبت‌های بعدی ارائه شده از پزشک سوال کنید. مراقبت‌های جامع بعد از عمل برای بهبودی و دستیابی به بهترین نتایج ضروری هستند.
 • نظرات و توصیفات بیمار: تبادل نظر عمل بینی و توصیفات زیباجویان قبلی را بخوانید. به دنبال بازخورد در مورد مهارت جراح، رفتار و اخلاق پزشک و رضایت کلی زیباجویان باشید.

هزینه عمل بینی تهران

رنج قیمت عمل بینی در تهران در مقایسه با شهرهای دیگر کشور می‌تواند کمی بالاتر باشد. به طور متوسط، بسته به عوامل مختلفی مانند پیچیدگی عمل، تخصص جراح و کلینیک یا بیمارستان خاص، قیمت عمل بینی در تهران بین 15 تا 100 میلیون است. این هزینه معمولاً شامل مشاوره قبل از عمل، انجام خود جراحی، بیهوشی و مراقبت‌های بعد از عمل است. عمل بینی در تهران با قیمت مناسب نیز امکان پذیر است. تنها باید دقت بالایی در انتخاب پزشک داشته باشید، زیرا هزینه کمتر اغلب کیفیت کار پایین‌تری را نتیجه می‌دهد؛ بنابراین توصیه می‌کنیم کیفیت کار ملاک عمل قرار دهید تا بعدها پشیمان نشوید و هزینه‌های اضافی پرداخت نکنید.

عمل بینی در تهران با رویینو

سایت رویینو به شما کمک می‌کند تا بتوانید بهترین پزشکان در تهران را برای عمل بینی پیدا کنید. شما می‌توانید در این همین صفحه پزشکان مختلف را براساس مشخصات، رزومه و نمونه کارهایشان بررسی کنید. توصیه می‌کنیم وارد صفحه اختصاصی هر پزشک شوید و اطلاعات مربوط به تخصص و آدرس مطب آنها را مشاهده کنید. سپس این امکان را دارید با آنها ارتباط بگیرید و برای عمل بینی اقدامات بعدی را انجام دهید.

سوالات متداول

از نظر کیفیت کار پزشکان، تنوع درمانی و وجود مراکز درمانی مختلف در مناطق 22 گانه، رینوپلاستی در تهران بهترین انتخاب ممکن است.

رنج قیمتی عمل بینی در تهران از 15 میلیون تا 100 میلیون متغیر است. جراحی بینی تحت نظر پزشک مجرب با قیمت بیشتری همراه است.

برای یافتن یک جراح بینی واجد شرایط در تهران باید در مورد اعتبار، تجربه، نمونه کارها و نظرات بیماران قبلی تحقیق کنید.

لینک‌های مرتبط