درباره ما

درباره ما بدانید

در طول کسب‌وکارهای مشاوره زیبایی خود با افرادی مواجه شدیم که نگرانی‌های فراوانی داشتند و هر کدام از آن‌ها منحصر به فرد بود. برخی نگرانی‌های زیبایی‌شناختی داشتند اما روش صحیح انجام آن‌ها را نمی‌دانستند. برخی دیگر به دنبال یک روش خاص بودند و برای پیدا کردن پزشک یا کلینیک مناسب با هزینه‌های معقول به کمک نیاز داشتند. یک دسته دیگر از افراد تصور اشتباهی نسبت به راه‌حل مناسب برای نگرانی‌های خود داشتند و به دنبال انجام عمل جراحی غیرضروری بودند که ممکن بود سلامتشان را در معرض خطر قرار دهد و به آن‌ها آسیب وارد کند. این افراد مایل به تغییر در ظاهر خود بودند و گرچه به صورت تصادفی پیشنهاداتی شنیده بودند، اطمینان نداشتند که آیا این روش‌ها برای آن‌ها مؤثر است یا خیر. اگر به سراغ پزشکی خودخواه، فاقد صلاحیت یا بی‌مسئولیت بروند، ممکن است هزینه‌ی زیادی را برای یک عمل جراحی کوچک پرداخت کنند، در حالی که با یک راه‌حل ساده، غیرجراحی یا خودمراقبتی می‌توانستند به هدفشان برسند. تعداد افرادی که به دنبال راه‌حلی برای نگرانی‌های زیبایی‌شناختی خود بودند نامحدود بود، اما منابع ما محدود بود. احساس کردیم که به راه‌حلی ساده‌تر نیاز داریم و این موضوع برایمان مسیر ایجاد یک راه‌حل ویژه را روشن کرد. بنابراین، "رویینو" را تأسیس کردیم.
a woman using laptop

نحوه‌ی کار رویینو چگونه است؟

فرض کنید که احتیاج دارید یک نفر توصیه‌ی مفیدی درخصوص زیبایی ظاهری به شما بکند. در این شرایط چه خواهید کرد؟ منطقی یا غیر منطقی، ممکن است از چیزی در ظاهر، بدن یا ویژگی‌های صورت خود ناراضی باشید و بخواهید آن را تغییر دهید. شاید جراحی زیبایی را در نظر بگیرید یا دوست داشته باشید بدانید که آیا سولوشن غیر جراحی وجود دارد یا خیر.شاید شما دنبال آرایش‌هایی هستید که بتوانند ویژگی‌های زیبای صورت و بدنتان را تاکید کنند یا اینکه صرفا در جست و جوی روش‌های خود مراقبتی قابل اعتماد برای حفظ ظاهر جوان خود برای مدت طولانی تر و نهایتا تبدیل شدن به بهترین نسخه خود باشید.

a group of women

در هر صورت، شما می‌خواهید سولوشن‌های مختلف برای مشکل خود را کشف کنید، بهترین پروایدرهای این حوزه را بشناسید، و گزینه‌های مختلف را با هم مقایسه کنید.
در این شرایط می‌توانید یکی از موارد زیر را انجام دهید:

از یک دوست بپرسید

اگر خیلی خوش شانس باشید، احتمالا دوستی دارید که میکاپ آرتیست است یا اینکه در صنعت آرایش و زیبایی فعالیت میکند. اما آیا دوست شما همه چیز را می‌داند؟

وقت ویزیت بگیرید و به کلینیک زیبایی بروید

آیا می‌توانید زمان و بودجه‌ی زیادی را برای یافتن جواب سوالات مختلفی که دارید، خرج کنید؟

برای دیدن پیشنهادات اینفلوئنسرها، اینستاگرام را اسکن کنید

آیا می‌توانید از ظاهر یک آگهی، تخصصی و صادقانه بودنش را تشخیص دهید؟ آیا مطمئنید روشی که برای دیگران موثر است برای شما هم موثر خواهد بود؟

جستجوی آنلاین را آغاز کنید

فرض کنید می‌دانید که به دنبال چه چیزی هستید (اگر راستش را بخواهید، بیشتر اوقات نمی‌دانیم!) و نمی‌خواهید در هزاران جستجو و تبلیغات سایت‌های مختلف گم شوید. دراین صورت، چه سایتی را پیشنهاد می‌کنید که بدون جهت گیری به شما مشاوره زیبایی بدهد؟

a woman using laptop

رویینو بدون هیچ‌گونه تعصبی آماده است تا نیازهای شما را برآورده کند و به شما کمک کند تا در کوتاهترین زمان ممکن، سولوشن مناسبِ مشکل خود را پیدا کنید.
سیستم رویینو طوری توسعه یافته است که کافیست بدانید با چه ناحیه ای از بدن خود مشکل دارید و اینکه آن ناحیه چه مشکلی دارد. هنگامی که این داده ها را وارد کردید، بهترین سولوشن‌ها و تمام چیزهایی که باید بدانید را پیدا خواهید کرد و می‌توانید آن‌ها را با توجه به معیارهای خود (بودجه، محل زندگی شما ، بدون/با بیهوشی، تهاجمی بودن/نبودن و غیره)محدود کنید.